Skup aut flotowych i poleasingowych na Śląsku

W wielu przypadkach są to samochody wyeksploatowane, z dużymi przebiegami, wymagające wymiany najważniejszych części i układów. Na rynku funkcjonuje też przeświadczenie, że pracownicy nie dbają z należytą starannością o maszyny należące do firmy, co w praktyce przekłada się na dużo większy stopień ich zużycia w porównaniu do tych samych modeli, z podobną liczbą przejechanych kilometrów i wyprodukowanych w tym samym roku, ale będących własnością prywatną. Dlatego sprzedaż takich maszyn jest znacznie utrudniona. Pomoc można znaleźć u nas. Prowadzimy skup samochodów służbowych, a Chorzów to miasto, gdzie znajduje się nasza siedziba. Zapraszamy klientów z miasta i okolic, a także przedsiębiorców z dalszych regionów Polski.

W przypadku wielu przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą pojawia się potrzeba ograniczenia lub zmiany floty służbowych pojazdów. Najczęściej jest to duży problem. W końcu na wtórnym rynku motoryzacyjnym nie jest łatwo znaleźć kupców na używane auta firmowe, które zazwyczaj mają o wiele więcej przejechanych kilometrów niż egzemplarze oferowane przez osoby prywatne, użytkowane na własne potrzeby.

Dla nas nie są ważne powody, dla których klient chce pozbyć się swojego pojazdu. Interesuje nas wyłącznie zawarcie transakcji.

 

Skup aut firmowych Śląsk

Prowadzimy skup aut poleasingowych. Na Śląsku oferujemy najkorzystniejsze warunki na lokalnym rynku. Prowadzimy rzetelną wycenę i nie stosujemy podchwytliwych sztuczek zaniżających wartość pojazdu. Współpraca z nami jest transparentna, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Jako nieliczni, bez żadnych oporów skupujemy w Chorzowie i okolicach auta firmowe osobowe, które były wykorzystywane przez handlowców. Nie stawiamy ograniczeń dotyczących przebiegu czy stanu technicznego oraz ogólnego poziomu zaniedbania maszyny. Nasza oferta dotyczy wszystkich marek i modelów.
Zapraszamy przedsiębiorców, którzy nabyli auta na drodze leasingu finansowego, a po upływie terminu obowiązywania umowy, stali się ich właścicielami. Jako śląski skup aut poleasingowych przyjmujemy pojazdy, które straciły swoje przeznaczenie w przedsiębiorstwie.

 

Skup flot samochodowych Śląsk

Nasz skup aut firmowych w Chorzowie działa przede wszystkim jako skup flot samochodowych. Oznacza to, że chętnie podpisujemy umowy, których przedmiotem jest zakup nie tylko pojedynczych egzemplarzy od sprzedawców, ale głównie całych flot od przedsiębiorców. U nasz można sprzedać kilka, a nawet kilkanaście maszyn naraz. Interesują nas również wozy dostawcze, które były wykorzystywane w branży transportowej. Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma przewoźnikami oraz właścicielami firm handlowych.

 

Jak działa nasz skup samochodów służbowych ceniony na Śląsku?

Nasz skup samochodów służbowych to miejsce, gdzie można sprzedać sprawne maszyny, nadające się do jazdy oraz takie wymagające pewnych inwestycji, a także mogące być jedynie zezłomowanymi. Pomagamy przedsiębiorcom, którzy zamierzają nabyć nowe samochody i potrzebują pozbyć się dotychczasowych, wyeksploatowanych. Działamy szybko i sprawnie, zajmujemy się wszelkimi formalnościami, które zgodnie z prawem należy dopełnić przy tego typu transakcjach.

Nasi klienci zawsze otrzymują uczciwą wycenę. Przeprowadzamy ją bezpłatnie i niezobowiązująco. Każdy klient może zgłosić się do nas i wskazać auta firmowe, których chce się pozbyć. Specjalista zapozna się ze stanem technicznym pojazdów, ich przebiegiem, stopniem zużycia, wykona profesjonalną analizę rynkową i przedstawi propozycję odpowiadającą realnej wartości maszyn. Zainteresowany może podjąć decyzję, czy odpowiadają mu warunki i chce podpisać umowę kupna-sprzedaży. Jeśli decyzja będzie odmowna, nie naliczymy żadnych opłat manipulacyjnych za wykonaną ekspertyzę. Jeżeli klient postanowi zawrzeć z nami transakcję, nasz skup flot samochodowych w Chorzowie przygotuje wszystkie dokumenty, sporządzi wzory umów i dopełni ważnych obowiązków administracyjnych.

Współpraca z nami jest wygodna dla klienta, a zawierane transakcje są zawsze bezpieczne. W trosce o najwyższy komfort naszych kontrahentów gwarantujemy kompleksową obsługę zlecenia. W przypadku stałej współpracy skupu aut firmowych na Śląsku przewidujemy również zniżki lub dodatkowe udogodnienia.