Skup aut Katowice

Skupujemy i sprzedajemy samochody osobowe i dostawcze na całym śląsku, a w szczególności w Katowicach. Samochody te mogą pochodzić od osób prywatnych lub od firm, które sprawnie i bezproblemowo chcą przeprowadzić transakcję sprzedaży swoich samochodów. Prowadzony przez naszą firmę auto skup w Katowicach oferuje zakup pojazdów w dowolnym stanie technicznym

Jak skupujemy samochody na terenie Katowic?

Aby skorzystać z naszej usługi skupu samochodów w Katowicach w pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer telefonu 660-476-276 lub pisząc mail z prośbą o kontakt na adres skupaut.chorzow@gmail.com. Wtedy umówimy się na spotkanie i ustalimy wszelkie warunki związane z wyceną Państwa używanych samochodów oraz potwierdzimy termin spotkania. Możecie Państwo również osobiście przyjechać do siedziby naszej firmy znajdującej się pod adresem: Chorzów ul. Zgrzebnioka 15a.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy również przyjazd naszych wyspecjalizowanych pracowników pod wskazany adres w celu oględzin i wyceny danego pojazdu. Oferowany przez naszą firmę dojazd jest w pełni bezpłatny.

Skup samochodów używanych Katowice

Skup samochodów na terenie Katowic, jaki oferuje nasza firma przebiega błyskawicznie. W trakcie spotkania oceniamy stan techniczny samochodu, wykonujemy jazdę próbną, a następnie negocjujemy cenę auta. Proces ten trwa ok 15 minut. Gdy nasi specjaliści ocenią faktyczną wartość samochodu i dojdziemy do porozumienia spisujemy umowę kupna sprzedaży oraz wypłacamy od ręki pieniądze za pojazd. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać przelew na konto bankowe wskazane przez klienta. Nie jest wymagane, aby kupowany przez nas pojazd miał ważny przegląd techniczny oraz nie musi posiadać aktywnej polisy OC.

Dzięki temu, że nasza firma zajmuje się profesjonalnym skupem aut na terenie Śląska nie muszą się Państwo przejmować sprawami związanymi z dokumentacją – nasza firma zapewnia wszelkie potrzebne do przebiegu pomyślnej transakcji dokumenty.

Skup aut uszkodzonych Katowice

W przypadku zakupu przez naszą firmę uszkodzonego auta dokonujemy niezbędnych napraw w samochodzie, a gdy jest to konieczne wykonujemy przegląd techniczny. Sprzedawane przez nas pojazdy zawsze mają aktualne ubezpieczenie OC oraz ważny przegląd techniczny.

Aby kupić samochód w naszej firmie również należy się umówić na wizytę. Telefon jest czynny od 7.00 do 21.00 codziennie, również w weekendy. Termin wizyty jest również do uzgodnienia o dowolnej porze. Każdy posiadany przez nas samochód na sprzedaż w Katowicach jest udostępniony do oględzin również na dowolnej stacji diagnostycznej w Chorzowie, Katowicach, Gliwicach czy innych miastach ościennych. Na zakupiony samochód wystawiamy fakturę VAT-marża. Płatność możliwa jest gotówką lub przelewem na konto. Kupujący jest zwolniony z opłaty od czynności cywilno-prawnych (PCC-3).Wyjeżdżający samochód ma komplet dokumentów potrzebnych do zarejestrowania. Nie ma potrzeby udawania się do Urzędu Skarbowego. W przypadku gdy klient nie ma możliwości powrotu do domu zakupionym samochodem, oferujemy transport na wskazany przez klienta adres zamieszkania.

Na zakupione pojazdy udzielamy gwarancji prawnej tzn. nie ma na pojeździe zastawów oraz innych obciążeń prawnych. W przeciwnym razie nasza firma zwraca pieniądze za zakupiony pojazd.

Zapraszamy.