Skup aut Gliwice

Jeżeli mieszkacie Państwo w Gliwicach lub okolicach Gliwic, a macie Państwo zamiar sprzedać swój samochód , to jesteście w dobrym miejscu. Nasza firma zajmuje się kupnem za gotówkę samochodów od osób fizycznych oraz firm. Skupowane przez naszą firmę auta to gwarancja dostosowanych cen do stanu faktycznego samochodu. Cenimy sobie wysoką kulturę podczas transakcji oraz mamy na uwadze zadowolenie naszych klientów. Jeśli zależy Państwu na bezpiecznej, szybkiej i fachowej sprzedaży samochodu, to nasz skup aut w Gliwicach dołoży wszelkich starań, by każda ze stron cieszyła się pomyślną finalizacją transakcji.

Jak działa skup samochodów Gliwice?

Krok nr. 1 Należy zadzwonić do naszej firmy pod numer: 660-476-276 lub skontaktować się z nami drogą elektroniczną na adres mailowy: skupaut.chorzow@gmail.com i umówić się na wizytę.

Krok nr.2 Po wstępnych ustaleniach możecie Państwo przyjechać samochodem do siedziby firmy w Chorzowie ul.: Zgrzebnioka 15a, lub pracownik naszego skupu samochodów używanych Gliwice przyjedzie do Państwa do Gliwic (w przypadku gdy transakcja nie dojdzie do skutku nasz przyjazd jest bezpłatny)

Krok nr.3 Na miejscu dokonujemy oceny stanu technicznego pojazdu, wykonujemy kilku minutową jazdę próbną. Nie jest wymagane, aby pojazd na sprzedaż miał przegląd techniczny i polisę OC. Po ocenie stanu pojazdu, ustalamy dokładną wartość pojazdu oraz dogadujemy się z Państwem co do ostatecznej ceny samochodu.

Krok nr.4 Po tych ustaleniach spisujemy umowę kupna-sprzedaży samochodu i płacimy gotówką. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonujemy przelew bankowy za zakupiony przez nas samochód.

Krok nr.: 5 Sprzedający we własnym zakresie musi zgłosić w Wydziale Komunikacji we właściwym sobie Urzędzie Gminy fakt sprzedaży samochodu, oraz poinformować o tym fakcie Ubezpieczyciela. Samochody niesprawne zabieramy własną auto lawetą.

Auto skup Gliwice – skup samochodów od ręki

W przypadku gdy jesteście Państwo zainteresowani kupnem samochodu używanego na terenie śląska, również gorąco zapraszamy do naszej firmy – Bestcar. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zakupione przez Państwa samochody z naszego skupu aut w Gliwicach były w pełni sprawne i cieszyły komfortem podróży przez wiele lat. My ze swej strony dokonujemy niezbędnych napraw w kupionych przez nas autach, aby były w pełni sprawne i czyste. Jeżeli jest to konieczne dokonujemy przeglądu technicznego na stacji diagnostycznej. Można także zostawić swój samochód w rozliczeniu za samochód oferowany przez nas na sprzedaż. Oferowane przez nas samochody można sprawdzić na dowolnej stacji diagnostyczne lub u wybranego przez siebie mechanika. Kupujący nie ponosi kosztów w Urzędzie Skarbowym ponieważ sprzedajemy auta na Fakturę Vat- marża ( opłata od czynności cywilnoprawnych jest po naszej stronie tzw . druk PCC-3).

Skup aut używanych Gliwice – jak do nas dojechać?

Gliwice od siedziby naszej firmy dzieli ok 25 km, tak więc przyjazd trwa do ok. 30 minut. Firma Bestcar za zakupiony samochód od Państwa płaci gotówką od ręki lub wykonuje przelew bankowy na wskazane konto. Identycznie wygląda sytuacja kiedy to Państwo chcą zakupić posiadany w naszej szerokiej ofercie samochodów używany.

Jeśli zainteresowani są Państwo naszą ofertą skupu samochodów na terenie Gliwic to gorąco zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem 7 dni w tygodniu od godziny 7.00 do 21.00.